Ako žijem, ako to bude ďalej ?

Autor: Jaroslav Hoško | 25.11.2013 o 15:49 | (upravené 25.11.2013 o 18:31) Karma článku: 2,88 | Prečítané:  219x

Ako žije ten chalan ďalej ? Prestalo ho už baviť vymýšľať somariny, alebo ako je na tom ? Táto časť môjho blogu nebude tak o pocitoch, zážitkoch, skôr o zosumarizovaní niekt. vecí. a "pochválení sa" tým, čo mám v pláne (v mojich top záľubách) a čo robím teraz (preto aby to bolo lepšie). Koho to nezaujíma nech ani nečíta ďalej-bude ho to nudiť a nebude mať z toho nič také čo by si odniesol. Pre tých ktorí ma majú radi, zaujímam ich a pokračujú v čítaní, tak sa pohodlne usaďte...

Pre tých ktorí ma majú radi, zaujímam ich a čítajú môj blog, tak sa pohodlne usaďte...
Začnem asi takto...čo sa týka motorky a biku, táto sezóna bola pre mňa dosť krátka vďaka tomu čo som si sám spôsobil, avšak mám hlavu hore a rozmýšľam ako to bude ďalej pokračovať. Stále chodím na kontroly do nemocnice a posledné 2 alebo 3 kontroly sa stav nemení, stále mám ešte centimetrový znak na slezine, ale už som začal so záťažou a viac-menej aj s plnou zimnou prípravou v kt. si chcem trochu vylepšiť môj fyzicky stav, ktorý bol dosť biedny po opustení nemocnice - váha menej ako 50kg a sila rovnajúca sa nule. Nuž, toto sa neurobí za pár dní.

Dlho som už nepísal o nejakom zážitku z motorky alebo z biku aj keď ich určite bolo dosť a aj záživnejších ako tie predtým. Týmto sa ospravedlňujem ľuďom čo už čakali na nejaký nový článok a písali mi ohľadom tohto. Na základnej a cez prázdniny bolo času veľa aj na iné aktivity, avšak teraz sa ten voľný čas stratil resp. využívam ho inak. Keď je trochu voľna tak som väčšinou mimo na biku, motorke a na blog mi naozaj neostal čas. Môj život sa už trochu zmenil a mení sa stále, jednoducho sa začínam viac hľadať, začal som si to viac užívať a našiel som v tom niečo ako len sedieť za nezmyselne počítačom celý deň. Pozastavilo ma nachvíľu asi len mierne prechladnutie, tak som sa donútil si sem sadnúť a napísať pár viet. Sezóne teda definitívne odzvonilo s príchodom nízkych teplôt a koncom všetkých akcií týkajúcich sa mojich záujmov.

Každopádne môj týždeň neostal vôbec nudný ako náhle skončili moje top záujmi. Nasledovné mesiace to bude vyzerať a vlastne už aj vyzerá tak, že keď prídem zo školy tak zhodím zo seba tašku, najjem sa a som 3x do týždňa vo fittku a keď je deň "voľný" tak sa chvíľu niečo poučím, potom je už vlastne tma tak ostane času akurát tak ísť len na chvíľu von s blízkymi, kamarátmi, kamarátkami, doma niečo pošpekulovať-oddýchnúť si a ísť spať. Aspoň že cez zimu sa bude dať lyžovať a konať zimné radovánky. Cez víkendy je však čas sa zregenerovať a trochu sa zabaviť, každopádne už teraz mám celkom naplánované, ako by mohol vyzerať budúci rok.

Začne to všetko hneď na jar, keď sa spustí kolotoč pretekov a tréningov na motorke. Popri tom som si kúpil HardTailový (pevný) bike na zjazdy a na blbnutie kt. mám tak rád. Čiže hneď na jar BikeFest a možno bude aj pretek v zjazde (áno, zranenie ma motivovalo ísť do toho viac nie nechať to tak), samozrejme akcie s priateľmi :)

Vrátim sa ešte k jednej veci, ktorú mám v pláne na budúci rok cez leto. Budem rád ak sa niekto ku mne pridá. Samozrejme bike na výlety ešte mám a plánujem na ňom ísť 24hodinovku. Väčší výlet s malými prestávkami. Jednoducho povedané: ráno sa najjeme, vyrazíme, na druhý deň prídeme, na podrobnostiach by sme sa dohodli. Nechcem ísť sám, preto ak je niekto ochotný si dať toto so mnou (pokojne aj viacerí, budem len rád) tak mi napíšte, pôjde sa niečo okolo 300km. Je to síce ešte ďaleko a kto vie čo sa dovtedy zmení alebo stane, ale radšej skôr ako na poslednú chvíľu niekoho zháňať. Bude pre mňa celkom výzva, ale aspoň uvidím ako sa dokážem orientovať, vydržať a mnoho iného.

Samozrejme môj život nie je len toto...popri tom všetkom pokračovať v strednej škole o ktorej systéme bude článok v neďalekej budúcnosti. Bude obsahovať kritiku a možno návrh riešení, bohužiaľ to nič nezmení, možno si to niekto z "vyšších" prečíta, alebo to bude označené za "naivitu mladého chalana“, niekto sa so mnou zhodne, každopádne uvidím názory...aj tak sa snažím v poslednej dobe presadiť to, aby z chlapca čo sa flákal bol chalan ktorý maká, lebo ten kto nerobí nič, neupletie z...ale to už poznáte.

Čo som týmto chcel dať vám ? Asi nič podstatné, ako som povedal, toto je len o tom čo chcem urobiť a čo bude budúci rok. Nejaké posolstvo by sa tuto asi nedalo aplikovať, avšak chcem sa podeliť s jednou vecou kt. mi pomohla pri zariadení si času. Niekedy je dobré si sadnúť a porozmýšlať nad tým čo chcem dosiahnuť, určiť si priority a ako to dosiahnuť čo najefektívnejšie. Ja mám ciele jasné a vy ?

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Trump pokračuje v kampani. Útočí, rozdeľuje a izoluje

Prvý Trumpov prejav vo funkcii prezidenta sa podobal na tie, ktoré prednášal ešte pred voľbami.

EKONOMIKA

Davos: Euro stroskotalo a svet sa dramaticky zmenil

Svetové ekonomické fórum sa nieslo v znamení Trumpa.


Už ste čítali?